відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
16.03.2017

З Україною в серці

«З Україною в серці» - така наза виставки робіт, виконаних у техніці макраме, модульного орігамі, бісероплетіння.

Автор - Олександра Олійник з Макіївки. Усе, що склало експозицію, - це те, чому дванадцятирічна мисткиня присвячує весь свій вільний час. У школі Саша веде гурток з канзаші (техніка створення прикрас з тканини, стрічок, квітів, шпильок).

Зробленого дівчинкою виявилося так багато, що за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» наприкінці минулого року вдалося зробити експозицію виставки у столичному Літературно-меморіальному будинку-музеї Тараса Шевченка (див. http://www.kuchma.org.ua/fund/foundation/17661/index.php?print=yes). А 15 березня за сприяння Фонду було відкрито вже другу персональну виставку Олександри Олійник у столиці. Цього разу – в Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського.

На відкритті виставки шедеври світової класики прозвучали у виконанні талановитої піаністки Марії Куліш з Донецька.

Назва виставки – не випадкова. Адже обидві дівчинки змушені були покинути рідний дім через воєнне лихоліття на Донбасі, але вони були й залишилися українками, живуть з Україною в серці й мають велику надію, що дуже скоро повернуться до покинутих осель.

 А їхня творчість – це протест проти війни, їхнє слово на підтримку миру, який, на переконання Олександри й Марії – єдина запорука життя та творчості.

Повернутися назад до розділу