Закрити Друкувати

37-ма міжнародна перемога стипендіата

25.09.2017

26-річний Марко Топчій - відомий у світі виконавець на класичній гітарі. Кожна перемога Марка - зайве підтвердження того, що недаремно саме його кандидатуру правління Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» свого часу підтримало на здобуття статусу стипендіата Фонду.

Марко - один із найталановитіших молодих гітаристів світу. Він - справжній рекордсмен, який виборов 37 перших премій, а загалом більше ніж 70 на престижних міжнародних конкурсах класичної гітари саме в найвищій, професійній категорії.

24 вересня Марко отримав свою тридцять сьому перемогу у конкурсі Valle dei Laghi International Guitar Competition, який вперше проводився в Італії.

Марко став кращим із п’яти гітаристів, які пройшли до фіналу змагань. Друге та третє місця посіли музиканти з Італії.

Ця перемога вже третя в 2017- му році. Ще дві Марко отримав у 2-му міжнародному конкурсі гітаристів “Alvaro Mantovani”(м. Фоллоніка, Італія) та 3-му міжнародному конкурсі гітаристів в м. Загреб (Хорватія).

Марко активно гастролює по всьому світу з новою концертною програмою, бере участь у міжнародних гітарних фестивалях і як артист, і як член журі, а ще Марко Топчій проводить майстер-класи, які цього року провів у Ліхтенштейні, Угорщині, Італії, Іспанії . Нині гітарист готується до запису двох нових компакт-дисків у Польщі та Хорватії. 9 жовтня візьме участь у святкуванні 100-річчя одного з провідних мистецьких вишів України – Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського. А вже 26 і 27 жовтня проведе сольні концерти в Італії, у Болоньї та Вероні.

Більше див.:

Official website:

https://www.topchii.com

Facebook:

https://www.facebook.com/MarkoTopchii

Youtube:

https://www.youtube.com/MarkoTopchii

Twitter:

https://twitter.com/marko_topchii

+NAXOS:

https://www.naxoslicensing.com/search/results/eJw9jrEOgkAQRH-FbE1CT2lhpdEIVp7Fea6wETiyu8YQwr-7CFrOzMvLjCDoOdQHpoo6yMGzkmjS-wohBYmsm-FfFxatXcLRkG-RK78whZsXPJ92BrtskbrM4Adhcy-wwaAUO4F8hNZrqMuhR2ObGAVhStcfJXI7G2Dv-RmTMvahJnIAP2A768xyWV-ILW8mRRa4Th9bHkf8/

Contrastes Records:

https://www.cataloguecontrastesrecords.com/van-gogh-fire

D`Addario:

http://www.daddario.com/DaddarioArtistDetails.Page?ActiveID=2049&ArtistId=42712&ArtistName=Marko_Topchii&sid=bc82ddc9-e418-4128-9f05-26dd676f5796

 

Закрити Друкувати