відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
08.11.2017

«Янголи світла» у столиціЗа сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» у Києві відкрилася персональна виставка одинадцятирічного харків′янина Вадима Тульчевського. Хлопчик захоплюється малюванням з 4-х років, нині відвідує студію образотворчого мистецтва у Будинку культури Харківського тракторного заводу під керівництвом З. Печерської та іконописну школу у ХДС при Свято-Покровському чоловічому монастирі. Малюнки юного художника захоплюють не тільки дитячою щирістю («Мрії», «Машина майбутнього», «Рибка золота»), а і його дорослими роздумами про життя («Віра», «Янгол-охоронець», «Відродження», «Благовість», «Мудрість», «Христос благословляє дітей»). Його роботи, присвячені Україні та її захисникам – загиблим героям-льотчикам АТО – підполковникам К. Могилці та Д. Майбороді, колишнім випускникам Харківського університету повітряних сил, експонувалися на виставках у в/ч 401 та 92 ОМБ. Чимало робіт художник присвятив рідному місту. Першу свою написану ікону Вадим Тульчевський подарував Дитячому будинку інвалідів і сиріт реабілітаційного центру у м. Богодухів.

Перша персональна виставка хлопчика відбулася 2015 р. у міській галереї Харкова «Бузок», друга – у Бердянському художньому музеї ім. Ісаака Бродського (2017 р.), третя – в обласному краєзнавчому музеї м. Запоріжжя (2017 р.). Завершує хлопчик 2017-й рік двома персональними виставками у Києві, що відбудуться за сприяння Фонду.

У Вадима Тульчевського багато відзнак і прихильників. Хлопчик став переможцем Міжнародного конкурсу мультиплікації та діафільмів (м. Мінськ, Білорусь) і отримав І місце на Міжнародному конкурсі дитячих малюнків «Діти не хочуть війни» (м. Париж, Франція), отримав диплом GRAND PRIX Міжнародного дитячого фестивалю ( м. Торунь, Польща), здобув І місце на Міжнародному фестивалі дитячого малюнку «Съзвездия в Несебър» (Болгарія). Рецепт успіху Вадим Тульчевський формулює так: « Творчий успіх – це добрі думки, позитивні емоції та оптимізм. Постійно треба йти далі, уперед, і наполеглива праця принесе плоди».

Див. Фотогалеря.

Повернутися назад до розділу