відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
06.01.2018

Книжкове різдво

Традиційно від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» сільські книгозбірні отримують подарунки. Цього разу найкращі видання відомих українських видавництв отримали читачі Трепівської сільської бібліотеки Знам’янської районної централізованої бібліотечної системи Кіровоградської області. Працівники бібліотеки переконані, що їхній заклад – це той храм, де зберігається маса знань, що робить людину щасливою і мудрою, рятує від самотності. Але надходження, на жаль, бувають дуже рідко. Тому книги від Фонду стали справжнім різдвяним подарунком.

Бібліотека обслуговує читачів, що проживають на території Трепівської сільської ради в селах Трепівка, Копані, Топило, Доніно Кам’янка, Зелений Гай, Новотрепівка, а це 1160 користувачів. Книжковий фонд бібліотеки нараховує 15125 друкованих джерел інформаці, з них 11684 – це книги. Фонд бібліотеки на 70% - це література 1960- 1980 років. Хоча сьогодні набирають темпи розвитку інші сучасні носії інформації, такі, як мережа Інтернет, мультимедійні носії, роль книги в формуванні особистості є надзвичайно важливою. Саме тому першочерговим завданням бібліотеки є поповнення її фондів новою літературою.

Сподіваємось, що читачам сподобаються книжкові новинки. Бажаємо читачам черпати з книжок мудрість, знаходити у читанні втіху і відпочинок, завжди бути впевненими, що найдобріші сюжети різдвяних казок здійснюються у нашому житті!

Повернутися назад до розділу