відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
16.02.2018

Презентація нового диску аудіозаписів хору

За підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" у столичному музеї Миколи Лисенка відбулася презентація диску з записами виступів камерного дівочого хору Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені М. В. Лисенка (керівник - заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорового диригування Юлія Пучко-Колесник ). Диск побачив світ за сприяння Фонду.

Довідково: Камерний дівочий хор КССМШ ім. М.В. Лисенка - це колектив, у якому співають дівчата віком від 9 до 18 років, які в майбутньому здобувають професію диригента хору.

Колектив є багаторазовим переможцем більш ніж 20 міжнародних конкурсів, серед яких конкурси в таких країнах: Литва, місто Каунас (грудень 2015 року), Австрія, місто Відень (червень 2012 p.), Чехія, місто Прага (грудень 2009, травень та грудень 2013 року), Італія, місто Ріміні (2010 рік), Польща, місто Краків (грудень 2011, 2013 та червень 2014 року), Варшава (2014 рік), Санкт-Петербург (березень 2010 року) та інші.

Хор представляє Україну на кращих концертних майданчиках світу. У червні 2015 року мав честь виступати з сольним концертом в штаб-квартирі ЮНЕСКО в рамках проекту Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" "З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ", у липні 2016 року зайняв Гран-прі в духовній категорії на міжнародному хоровому конкурсі "Eterna Roma" у Римі, після перемоги мав честь заспівати в Соборі Святого Петра у Ватикані на службі разом з Папою Франциском та разом помолитися за мир духовним гімном нашої держави - "Молитва за Україну" Миколи Лисенка.

У січні 2017 року колектив зайняв перше місце на міжнародному конкурсі, що відбувся в Латвії у місті Даугавпілс, а вже у лютому 2017 хор виграв Гран-прі в усіх трьох номінаціях найпрестижнішого світового хорового конкурсу "Хорові ігри націй" (Grand Prix of Nations) в Берліні. За результатами цього конкурсу дівочий хор КССМШ ім. М.Лисенка зайняв перше місце серед кращих хорів світу у духовній категорії та 2 місце серед 1000 кращих хорів світу у загальному рейтингу "INTERKULTUR". У липні 2017 року хор переміг в усіх номінаціях на міжнародному хоровому конкурсі у місті Превеза, Греція.

Колектив активно бере участь у благодійних концертах в військових шпиталях та концертах пам'яті героїв. Хор бере активну участь у хоровому житті України, вже 10 років поспіль є учасником міжнародних хорових фестивалів "Пасхальна асамблея", "Музичні зустрічі", "Різдвяні передзвони", міжнародного хорового конкурсу "Аскольдів глас" та інших.

Повернутися назад до розділу