відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
08.03.2018

Готуючись до «Соловейка України»

Юна литовська вокалістка з українським серцем Аурелія Блажітє наполегливо готується до участі у Восьмому Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України», засновником якого є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» і який відбудеться 19-20 квітня 2018 року у Києві.

Підготовка передбачає заняття з вокалу з педагогом Оксаною Кудряшовою, а також участь у конкурсах, аби перевірити свою готовність до «Соловейка України» і ще виправити недоліки, а також повчитися майстерності в інших виконавців. Аурелія Блажітє взяла участь у Всеукраїнському конкурсі вокального мистецтва "Пісенна скарбничка", що проходив у столиці 1-4 березня, і отримала диплом 2 ступеня.

Тепер дівчинка в очікуванні результатів прослуховування її фонограми, надісланої на розгляд журі конкурсу «Соловейко України». Інформацію про його результати журі оголосить 4-0 квітня 2018 року. Побажаємо успіху Аурелії і всім юним вокалістам, які готуються до участі в конкурсі! (https://www.youtube.com/watch?v=oKNYkMDmYMc&feature=youtu.be)

Повернутися назад до розділу