відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Новини Фонду

Версія для друку
16.04.2018

Наш чемпіон

Восьмирічний Ігор Самуненков за сприяння Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» 13-14 квітня взяв участь у традиційному міжнародному дитячому турнірі з швидких шахів «Baltic Way», що проводився вже втретє і цього року проходив у Вільнюсі (Литва).

Заявки на участь у змаганні надійшли від шахістів з восьми країн: України, Польщі, Литви, Латвії, Німеччини, Естонії, Білорусі та Молдови. Відкривав турнір 13-й чемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров. Змагання проводилися у чотирьох вікових категоріях: до 8, 10, 12 і 14 років. Ігор Самуненков виступав у групі В до 12 років (70 учасників).

Результатом його виступів стало 2 місце: 7 перемог і 2 нічиї (більше див.: http://chess-results.com/tnr340925.aspx?lan=11&art=4&turdet=YES&flag=30)/ Гаррі Каспаров високо оцінив гру маленького українця і підтримав його прагнення грати з більш досвідченими шахістами.

 

Ігор почав серйозно займатися шахами лише 2 роки тому.Сім′я хлопчика тоді саме вимушена була покинути рідний Донбас і переїхати до Києва. І вже 2017 року Ігор Самуненков став чемпіоном Києва серед юнаків до 14 років і чемпіоном України серед учасників до 8 років та віце-чемпіоном України до 10 років.

Повернутися назад до розділу