відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Діяльність Л.Д. Кучми

Версія для друку
25.02.2013

Леонід Кучма звернувся з відкритим листом до Миколи Азарова

"Шановний Миколо Янович!

Звернутися до Вас із цим листом примусив мене безпрецедентний випадок. Кілька днів тому у мережі Інтеренет було розповсюджено наклепницьку дезінформацію, яка ганьбить мою честь та достоїнство. Подібного роду «зливи» - не новина. Свого часу, як Ви пам’ятаєте, їх активно використовували проти мене, як проти діючого Президента держави. Час від часу це повторюється й зараз. Ініціаторами подібних акцій, як правило, виступають нечистоплотні політики. А для тиражування фальшивок використовуються брудні технології інформаційних війн. Так було й цього разу. «Сенсацію» зробили за допомогою сайту, який було зареєстровано у березні минулого року вітчизняним реєстратором, але поза межами України. Сайт і зараз знаходиться не в Україні, а наповнюється контентом саме з території нашої держави.

Мабуть, не було б рації доволі докладно розповідати про технологію чергової провокації, аби не два моменти. По-перше, намагання декого зганьбити мою честь, достоїнство та ділову репутацію – не лише удар особисто по Леоніду Кучмі. Таким чином, впевнений, у черговий раз намагаються вдарити по іміджу Української держави.

По-друге, й це особливо вразило: вперше за всю історію незалежної України до тиражування фальшивки (з посиланням, до речі, на невідомий сайт) вдалося державне агентство Укрінформ. Причому, вдалося вже тоді, коли усім стало зрозуміло – чутки, закинуті у мережу Інтернет – відверта провокація.

У цьому зв’язку складається враження: нинішнє керівництво Укрінформу або професійно непридатне, або ж грає за чиїмось брудним сценарієм. Сподіваюсь, шановний Миколо Янович, що Ви зможете дати відповідь на це запитання. Бо про події в нашій державі, діяльність влади у світі дізнаються саме з повідомлень агентства Укрінформ.

З повагою                                                                                                Леонід Кучма".

Прес-служба Президентського фонду "Україна"

Повернутися назад до розділу