відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Діяльність Л.Д. Кучми

Версія для друку
01.04.2015

ТРИСТОРОННЯ КОНТАКТНА ГРУПА ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Тристороння контактна група продовжує свою роботу.

Під час спілкування по скайпу з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей, учасники зустрічі слухали доповіді українських та російських офіцерів зі Спільного центру по контролю та координації. 

Представник України в Тристоронній контактнй групі Леонід Кучма звернув увагу співрозмовників на виключну важливість невідкладного забезпечення режиму повного припинення вогню та відводу важких видів озброєння під наглядом ОБСЄ.

 - Сьогодні виконання цих завдань стоїть на першому місці. Необхідно зробити все, аби представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ змогли повністю та безперешкодно виконати свою роботу, - сказав Леонід Кучма під час відеоконференції.

Леонід Кучма звернув особливу увагу представників так званих "ДНР" та "ЛНР" на необхідність якомога швидше звільнити заручників та осіб, які незаконно утримуються. Це має відбутися у відповідності до формули "всіх на всіх", як це і передбачено Мінським протоколом.

 - Я також прошу розблокувати доставку міжнародної та української гуманітарної допомоги для постраждалих районів Донбасу, - наголосив Кучма у спілкуванні з представниками окремих районів Донецької та Луганської областей.

Повернутися назад до розділу