відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Діяльність Л.Д. Кучми

Версія для друку
26.01.2016

ЛЕОНІД КУЧМА ЗУСТРІВСЯ З ТОНІ ФРІШЕМ

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма зустрівся з координатором підгрупи з гуманітарних питань від ОБСЄ Тоні Фрішем.

У зустрічі також взяли участь представник України в економічній підгрупі Ігор Веремій та голова державного агентства України з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш.

Зустріч відбулася у Києві.


Під час розмови учасники зустрічі детально обговорили всі складові роботи гуманітарної підгрупи.

Зокрема, сторони погодились із необхідною закликати представників окремих районів Донецької та Луганської областей активізувати процес обміну заручниками; допустити фахівців міжнародної організації «Лікарі без кордонів» та експертів Міжнародного Комітету Червоного Хреста як до місць утримання українських заручників, так і до ув’язнених, які перебувають у місцях позбавлення волі на непідконтрольній Україні частині Донбасу; а також вжити заходів для відкриття переходу через лінію зіткнення у Луганській області.

«З багатьох питань наша співпраця з представниками окремих районів Донецької та Луганської області є дорогою з одностороннім рухом. Ми не маємо відповідей на наші пропозиції. Вважаю, що ситуація має бути виправлена», - зазначив Леонід Кучма.


Фоторепортаж з зустрічі можна переглянути на нашому сайті за цим посиланням.

Повернутися назад до розділу