відеоархів

Останні відео

Видання ICO


Діяльність Л.Д. Кучми

Версія для друку
19.05.2017

ВІТАННЯ УЧАСНИКАМ ТА ГОСТЯМ 6-ОЇ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "КОСМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ"


Шановні колеги!


Від щирого серця вітаю вас з відкриттям 6-ої Міжнародної конференції «Космічні технології: сьогодення і майбутнє», а колектив КБ «Південне» - з почесною місією приймати такий представницький і авторитетний склад учасників форуму з 20 країн світу.

Конференція, присвячена перспективним космічним технологіям, вже в шостий раз збирає в Дніпрі вчених і конструкторів з різних країн. Адже КБ «Південне» посідало провідні позиції серед світових центрів створення ракетно-космічної техніки. Ракети-носії сімейств «Зеніт», «Циклон», «Дніпро», створені тут, відомі у всьому світі. Космічні апарати розробки КБ «Південне» внесли істотний внесок в комплекс досліджень навколоземного простору і океанографії.

Багатий технічний досвід та наукові досягнення колективу КБ «Південне» в областях балістики, аеродинаміки, термодинаміки, матеріалознавства, комплексного підходу до проектування і освоєння нових космічних технологій викликають зацікавленість у розробників сучасної ракетно - космічної техніки.

Нинішня конференція - це чудова можливість поділитися досвідом, обговорити нові тенденції та напрямки в області ракетно-космічних технологій, позначити перспективні космічні цілі і шляхи їх досягнення.

Маю велику надію, що на конференції будуть порушені і питання конверсії високих космічних технологій для земних потреб, для застосування в народному господарстві.

Новітні космічні розробки сьогодні широко затребувані на транспорті, в сільському і лісовому господарстві, охороні навколишнього середовища, прогнозуванні та ліквідації наслідків стихійних лих і техногенних катастроф, в діяльності спеціальних служб і мобільних служб швидкого реагування.

Бажаю вам, щоб робота конференції була насиченою і продуктивною, а вироблені під час неї пропозиції та ініціативи сприяли подальшому розвитку космічної науки, формуванню економічно стійкої, конкурентоспроможної ракетно-космічної промисловості, що розвивається інноваційним шляхом.

Плідною вам роботи, змістовних дискусій і всього найдобрішого!


З повагою Леонід Кучма

 

Повернутися назад до розділу